Życzył sobie niepowiadamiania Policji

2021-01-10

Dwaj policjanci zmierzający na nocną służbę prywatnym samochodem, jadąc od strony Rybnika w kierunku Gliwic, na poboczu ul. Rybnickiej w Nieborowicach spostrzegli samochód. Natychmiast zjechali z drogi, by sprawdzić, czy ktoś nie potrzebuje pomocy. Po chwili zrozumieli, że właśnie rozpoczęli interwencję… - informuje gliwicka Policja
Był sylwestrowy wieczór, godzina 22.30. Dwaj sierżanci z wydziału ruchu drogowego, dojeżdżający do służby w Komendzie Miejskiej Policji w Gliwicach, na wysokości ul. Mysia Góra w Nieborowicach spostrzegli samochód marki Honda, stojący poza jezdnią, oraz dwa zniszczone znaki drogowe. Gdy zaczęli rozmawiać z kierującym, wyczuli od niego alkohol. Młody człowiek tłumaczył, że ok. godz. 21.30 miał kolizję ze znakami, jego auto czeka teraz na przybycie pomocy w odholowaniu. Nie wiedząc, z kim rozmawia, poprosił o niewzywanie policji, gdyż… nie posiada prawa jazdy.
Co zrozumiałe, sylwestrowa prośba nie ziściła się. Po chwili na miejsce przyjechał patrol, który przejął 23-letniego zabrzanina. Okazało się, że w jego organizmie godzinę po kolizji krążyły prawie 2 promile alkoholu.
Fot. Materiały gliwickiej Policji

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.