Zaczarowany Mikrofon już jutro

2022-03-25

26 marca o godz. 16.00 rozpocznie się pierwszy w tym roku koncert organizowany w ramach IV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Osób z Niepełnosprawnościami Zaczarowany Mikrofon. Wydarzenie odbędzie się w Centrum 3.0 – Gliwickim Ośrodku Działań Społecznych przy ul. Studziennej 6.

Bezpośrednio przed koncertem eliminacyjnym, o godz. 14.00, rozpoczną się warsztaty wokalne dla uczestników.

Miniona edycja 2021, która odbyła się w trudnym czasie pandemii, pokazała, że osoby z niepełnosprawnościami chcą występować – w finale było aż 40 uczestników, wyłonionych spośród 120 łącznie występujących w trakcie 3 koncertów-eliminacji.

Organizatorem festiwalu jest Fundacja Rytm Gliwice. Projekt jest finansowany z budżetu Miasta Gliwice i objęty patronatem Prezydenta Miasta Gliwice Adama Neumanna.

źródło: www.gliwice.eu

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.