Z Sośnicy Gliwice do Kadry Narodowej

2023-05-22

Klub Piłki Ręcznej Kobiet SPR Sośnica Gliwice ma kolejne powody do dumy. Trener grup młodzieżowych – Kamil Zawada (na zdjęciu) został powołany na głównego szkoleniowca kadry Polski w piłce ręcznej plażowej kobiet do lat 17. Z kolei zawodniczka i brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorek Natalia Wach otrzymała powołanie na zgrupowanie młodzieżowej reprezentacji Polski, podczas którego będzie przygotowywać się do Mistrzostw Europy w Kosowie – informuje Urząd Miejski.

Trener Kamil Zawada będzie także koordynatorem przygotowania motorycznego w pionie żeńskim przy kadrach roczników 2004, 2006 i 2008 oraz w związkowych Szkołach Mistrzostwa Sportowego w Kaliszu, Płocku i Lublinie. Obecnie przygotowuje kadrę do Mistrzostw Europy w Izmir w Turcji, które to odbędą się na przełomie czerwca i lipca tego roku.

Fot. Materiały SPR Sośnica Gliwice / Urząd Miejski

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.