Wszystko dobrze się skończyło

2020-06-29

4 listopada przed godz. 15.00 policjanci z Gliwic otrzymali informację o zaginięciu w lesie, podczas grzybobrania, 86-letniego mężczyzny. Dzwonił jego 70-letni kolega. Panowie wybrali się na grzyby w rejon miejscowości Borowiany w gminie Wielowieś i w pewnym momencie się rozdzielili.

Po zawiadomieniu policja rozpoczęła poszukiwania. W rejon wyruszyli mundurowi z Pyskowic i Tarnowskich Gór. Po półtorej godzinie znaleziono zaginionego. 

Zabłądzić w lesie może każdy, dlatego warto być gotowym na każdą ewentualność – w tym przypadku mężczyźni dobrze przygotowali się do wyprawy. To ważne, że na grzyby wybrali się we dwójkę, byli odpowiednio ubrani i mieli naładowane telefony komórkowe - informuje gliwicka Policja. 

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.