Wpadnij na Orlik – w wakacje za darmo dla dzieci i młodzieży

2024-06-25

Miejski Zarząd Usług Komunalnych przygotował niespodziankę dla młodych gliwiczan. Jak co roku w czasie wakacji z obiektu przy ul. Jasnej 31 można korzystać za darmo – informuje Urząd Miejski.

Od 22 czerwca do 31 sierpnia dzieci i młodzież mogą korzystać z boiska Orlik bez opłat. To dobra okazja, by podnieść formę i poruszać się na wolnym powietrzu. Uwaga! Warto zajrzeć na stronę internetową MZUK (www.mzuk.gliwice.pl, zakładka Boisko wielofunkcyjne „Orlik 2012″) i sprawdzić harmonogram dostępności boiska – może ono być akurat w wybranej godzinie zarezerwowane przez grupy zorganizowane. W tym celu można też zadzwonić do MZUK – tel. 32/231-00-31. 

Fot. materiały MZUK

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.