Weekend w teatrze (9-11 lutego 2024)

2024-02-09

Szukacie pomysłu na weekendową atrakcję? Teatr Miejski w Gliwicach zaprasza na dwa spektakle.

Dla dorosłych:

„Wieczór kawalerski”, czyli pełna nieoczekiwanych zbiegów okoliczności, rozgrywająca się w zawrotnym tempie błyskotliwa komedia pomyłek. Iskrząca dowcipem i ciętymi dialogami współczesna farsa. Jest burzliwy poranek po wieczorze kawalerskim. Przyszły pan młody budzi się w apartamencie dla nowożeńców u boku pięknej, nieznanej kobiety. Za chwilę ma przybyć panna młoda… Jak uratować sytuację?!

Bilety: https://teatr.gliwice.pl/spektakl/wieczor-kawalerski/

Dla dzieci:

„To jest magia” (8+) – autorskie widowisko iluzjonistyczne w wykonaniu współczesnych magików i tricksterów. Głównym celem show jest ukazanie szeroko pojętej, nowoczesnej iluzji. Poprzez połączenie kilku różnych konceptów powstanie spektakl interaktywny, którego częścią staną się sami widzowie. Większość efektów oraz rutyn odbędzie się z ich udziałem. Show jest celebracją iluzji, tajemnicy i samej magii. Spektakl tworzą Marek Migdał i Kacper Migdał, czyli grupa MaxMagic.

Bilety: https://teatr.gliwice.pl/spektakl/to-jest-magia/
Fot. Michał Ramus / Urząd Miejski

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.