W sobotę III PZO Boxing Day

2022-10-11

Trzecia tegoroczna edycja PZO Boxing Day, której organizatorem jest GUKS Carbo, w sobotę 15 października odbędzie się w hali sportowej przy ul. Kozielskiej 1. W zawodach udział zapowiedzieli już czołowi śląscy bokserzy, nie zabraknie też zagranicznych zawodników. Początek – godz. 11.00, przewidywane zakończenie – godz. 16.00. Wstęp wolny! – informuje Urząd Miejski.

Sobotni turniej zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Młodym pięściarzom kibicować będą bowiem znakomitości polskiego boksu. Zaproszenie przyjęli: Marian Kasprzyk – mistrz olimpijski z Tokio, Józef Gilewski – uczestnik Igrzysk Olimpijskich oraz aktualni mistrzowie Polski – Damian Durkacz i Lidia Fidura.

Zawody zorganizowano tak, aby mogli w nich wziąć udział zarówno początkujący adepci boksu, jak i zaawansowani zawodnicy. Najmłodsi, którzy walczą na ringu w towarzyskich pojedynkach, to adepci boksu. Ograniczeń w górę już nie ma. Przeciwników do walk dobiera się tak, aby szanse były jak najbardziej wyrównane, przez co pojedynki są bardzo zacięte i widowiskowe.

W 2021 r. odbyło się aż 8 edycji tego turnieju. W każdej brało udział ponad 200 zawodniczek i zawodników.z Austrii, Czech, Słowacji i Polski. Stoczono prawie 400 walk.

Fot. Urząd Miejski

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.