W poniedziałek kolejne spotkanie prezydenta z mieszkańcami

2023-05-19

Przed nami kolejne spotkanie prezydenta Gliwic z mieszkańcami w ramach cyklu „KIERUNEK DZIELNICE”. Odbędzie się w poniedziałek 22 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Kościuszki 17. Będzie okazja, aby porozmawiać o kwestiach ważnych dla mieszkańców dzielnic: Politechnika, Śródmieście i Wojska Polskiego. Początek o godz. 17.00 – zapowiada Urząd Miejski.

„KIERUNEK DZIELNICE” to kontynuacja spotkań z ubiegłego roku i doskonała okazja, by na miejscu uzyskać interesujące informacje dotyczące dzielnic, porozmawiać o ich rozwoju oraz możliwościach i perspektywach rozwiązania konkretnych problemów. Dzięki bezpośredniemu dialogowi z mieszkańcami i przekazywanym przez nich informacjom o najbliższej okolicy władze miasta mogą skuteczniej realizować i planować poszczególne zadania, odpowiadając na dzielnicowe potrzeby. 

W tym roku przygotowano 9 otwartych spotkań (w kwietniu, maju i czerwcu) i są one łączone dla sąsiadujących ze sobą dzielnic. 

Spotkajmy się w dzielnicach – porozmawiajmy o tym, co ważne. Prezydent Gliwic zaprasza.

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.