True Tone Festival

2022-09-13

Od 9 do 30 września w Gliwiacach odbywa się pierwsza edycja festiwalu True Tone. W ruinach teatru Victoria, na Scenie Bojków i w Cechowni występują interesujący przedstawiciele współczesnej sceny jazzowej. Bilety są w sprzedaży w Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej (ul. Dolnych Wałów 3) - informuje Urząd Miejski.
– True Tone Festival zabierze Was w podróż do świata dźwięków i kompozycji czerpiących z dorobku najważniejszych twórców gatunku, ale nowe pokolenie będzie opierać się wtórności i odtwórczości. Artyści, których zaprosiliśmy, poszukują inspiracji w muzyce klasycznej, latynoskiej, world music, folku, hip hopie, elektronice, ambiencie, punk rocku, czy muzyce sakralnej, ale przede wszystkim grają jazz i muzykę improwizowaną – zapowiadają organizatorzy festiwalu True Tone z Centrum Kultury Victoria .
Wykonawcy festiwalu True Tone:
Mitch & Mitch (9.09),
Marcin Masecki (10.09),
Marek „Latarnik” Pędziwiatr (11.09),
EABS (16.09),
Paweł Szamburski (17.09),
Piotr Damasiewicz (23.09),
Piotr „Pianohooligan” Orzechowski & Kuba Więcek (24.09),
Adam Bałdych Quintet (25.09),
Sneaky Jesus (30.09).
W sprzedaży poza biletami na pojedyncze koncerty są także festiwalowe karnety. Posiadacze Gliwickiej Karty Mieszkańca mogą kupić wejściówki w obniżonej cenie. Szczegóły są dostępne na stronie ckvictoria.pl. Wydarzenie jest elementem Gliwickiego Festiwalu Kultury „Kulturalia”.
Ilustracja: Urząd Miejski

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.