TEMAT Z GAZETY: Motoryzacja - maj 2023 (2)

2023-05-07

Offroad Gwiazd 2023 na Poligon4x4


Celebryci, gwiazdy, twórcy oraz aktorzy zmierzyli się z offroadowymi przeszkodami i testowali swoje umiejętności jazdy w ciężkich warunkach na Poligon4x4. Podczas wydarzenia „Offroad Gwiazd 2023 – razem pokonamy przeszkody” odbyła się rywalizacja przeprowadzana pod okiem profesjonalnych instruktorów. Głównym celem akcji była edukacja w zakresie bezpiecznej jazdy poparta czynami - wsparciem rodziny poszkodowanej w wypadku samochodowym.
Na największym profesjonalnym Offroad Parku w Polsce - Poligon4x4 w Górze Kalwarii pojawiły się takie gwiazdy jak: Monika Richardson, Przemysław Saleta, Anna Lucińska, Marta Mandaryna Wiśniewska, Iwona Węgrowska, Piotr Mróz, Agnieszka Wrona, Rafał Jonkisz, Milena Rostkowska-Galant, Agnieszka Wasilewska, Karolina Motylewska, Eliza Gwiazda, Weronika Korol, Agata Sasinowska, Dariusz Pick, Kinga Zawodnik, Martyna Rokita.
Walka o wspólne dobro pozwoliła zebrać środki pieniężne dla rodziny Kaczmarczyków, której członkowie zostali mocno poszkodowani w wypadku samochodowym. Podczas imprezy zachęcano do wpłat, a anonimowy darczyńca wpłacił na konto zbiórki 29.000 zł.
Razem pokonamy przeszkody, nie tylko te na drodze, ale również te życiowe - nadal możemy sprawić, że Konrad i Karolina wrócą do swoich dzieci, a 2,5 letni Staś upora się z konsekwencjami wypadku. Każdy może wesprzeć rodzinę, wpłacając datek na rzecz rodziny Kaczmarczyków na zbiórkę: https://www.siepomaga.pl/rodzina-kaczmarczyk
Ambasadorem wydarzenia był Grzegorz Duda - kierowca wyścigowy i prezenter telewizyjny na co dzień związany ze stacją TVN Turbo.
Gwiazdy nie kryły swojego podekscytowania połączeniem szczytnej idei z niecodzienną formą rozrywki.
- Bardzo mi się podobało, bo siedziałam jako pilot, więc nie musiałam tego wszystkiego wykonywać. Ale ja kocham i uwielbiam takie miejsca. Cieszę się, że pada deszcz, bo można się pobrudzić, a wiadomo, że wszyscy ludzie którzy są brudni, są szczęśliwi - mówi Mandaryna.
- Wrażenia niesamowite, na wszelki wypadek zamykałam oczy. Ale było cudnie! - mówi Monika Richardson.
O część edukacyjną zadbały Służby Ratownictwa Specjalistycznego, przeprowadzając pokaz pierwszej pomocy ofiarom wypadków samochodowych. Zaś strażacy zaprezentowali w spektakularny sposób pokaz gaszenia płonącego samochodu.
„Offroad Gwiazd 2023 – Razem pokonamy przeszkody” to przede wszystkim pomoc, jednak nie zabrakło miejsca również na dobrą zabawę i nutkę adrenaliny.
Podczas rywalizacji na Poligon4x4, uczestnicy musieli pokonać wiele przeszkód wymagających przemyślanej i bezpiecznej jazdy oraz mogli w bezpiecznych warunkach sprawdzić swoje umiejętności jazdy w stanie nietrzeźwości, które imitowały tzw. alkogogle.
[dostarczył infoWire.pl]

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.