Teatr od kuchni – zaproszenie dla seniorów

2023-05-19

Teatr Miejski w Gliwicach znów odkryje swoje sekrety przed seniorami. Kolejne spotkanie z cyklu „Teatr od kuchni” rozpocznie się w poniedziałek 22 maja o godz. 10.00 – zapowiada Urząd Miejski.

Spotkanie z seniorami poprowadzi Karolina Olga Burek – aktorka gliwickiego teatru, znana publiczności z takich spektakli jak m.in. „Szalone nożyczki”, „Wszystko w rodzinie”, „Ożenek”, „Miasto we krwi” czy „Wieczór kawalerski”. Opowie o znaczeniu emocji w kreowaniu roli.

Wydarzenie będzie miało formę warsztatów, w których udział mogą wziąć wszyscy chętni seniorzy – także ci, którzy nie uczestniczyli w poprzednich spotkaniach cyklu. Po warsztatach uczestnicy będą mogli wypić wspólnie kawę lub herbatę. Poczęstunek wliczony jest w cenę biletu, który kosztuje 15 zł i można go nabyć za pośrednictwem strony internetowej teatr.gliwice.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, warto się pospieszyć.

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.