Świąteczna Paczka dla potrzebujących

2020-12-17

Nasza gazeta szykuje prezenty w ramach akcji „Świąteczna Paczka dla potrzebujących". Pragniemy w ten sposób dostarczyć odrobinę świątecznej radości tym, którym jest o nią niełatwo - osobom, które zgłosiły się do nas, widząc informację o akcji na naszym oficjalnym Facebooku, a także wskazanym przez grono wrażliwych ludzi, którzy wskazali, komu trzeba pomóc.

W paczkach znajdą się m.in. produkty spożywcze takie jak np. kawa, herbata, makarony, a także nowa odzież, buty... Nie zapominamy o dzieciakach - dla nich zostały przygotowane zabawki i słodycze, bo z tego się ucieszą najbardziej...

Nasze redakcyjne „elfy" mają jeszcze dużo pracy przed sobą...

W najbliższych dniach paczki z produktami dotrą do rodzin znajdujących się w trudnym położeniu. W tym roku, z uwagi na pandemię, będziemy je dostarczać nie osobiście, ale za pośrednictwem firmy kurierskiej.

 

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.