STARSZA PANI Z… OSTRYM NARZĘDZIEM

2022-09-23

Z tym problemem spotkało się już wielu właścicieli aut, parkujących na gliwickich osiedlach. Chodzi o zarysowania lakieru samochodu. Taki czyn kojarzy się nam zwykle z aktem chuligańskim ludzi młodych. Tym bardziej dziwi, gdy cudzy pojazd niszczy... senior.

Najczęstsza przyczyna zarysowań karoserii to zemsta, gdy, na przykład, jeden sąsiad zajmuje drugiemu miejsce na osiedlowym parkingu. Czasem akty wandalizmu związane są też ze zwykłą ludzką zawiścią (bo ktoś ma lepszy samochód) albo po prostu „głupim wybrykiem”. Ale, jak się okazuje, zniszczeń mogą dokonywać osoby, których nikt o takie czyny by nie podejrzewał.

We wtorkowe południe przy ul. Żurawiej w Gliwicach policjanci z II komisariatu zatrzymali 81-letnią kobietę. Starsza pani ostrym przedmiotem zarysowała maskę zaparkowanego volkswagena golfa. Straty, jakich dokonała, wynoszą 1500 złotych.

Po wylegitymowaniu seniorkę zwolniono do domu, a prowadzone w tej sprawie postępowanie da odpowiedź na pytanie o przyczyny postępku 81-latki.

źródło: https://gliwice.policja.gov.pl

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.