RIPH zachęca: zgłoś kandydatów do nagrody

2023-05-22

RIPH zachęca: zgłoś kandydatów do nagrodyRegionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach zachęca do zgłaszania kandydatów do nagrody „Marka – Śląskie”. To okazja, aby docenić aktywnych ludzi, firmy i instytucje, które poprzez swoją działalność kreują pozytywny wizerunek naszego województwa w kraju i na świecie – informuje Urząd Miejski.

To już 14. edycja konkursu. Nagrody przyznawane są w następujących kategoriach: Gospodarka, Nauka, Kultura, Sport, Turystyka i rekreacja, Produkt, Usługa, Zdrowie, Organizacje pozarządowe, Dziedzictwo kulturowe regionu, Społeczna odpowiedzialność biznesu, Media, Osobowość roku.

– Konkurs ma na celu promocję województwa śląskiego, przedsiębiorców oraz osób z województwa śląskiego. Uhonorowana może zostać każda osoba czy instytucja, która swoją działalnością i postępowaniem kreuje dobry wizerunek województwa śląskiego, cieszy się uznaniem. Nagroda „Marka-Śląskie” jest podziękowaniem za aktywne, przedsiębiorcze oraz odpowiedzialne społecznie postępowanie, które przyczynia się do tworzenia rozpoznawalnej Marki Śląskie. Wpływa to na większą atrakcyjność inwestycyjną, konkurencyjność oraz nowe perspektywy rozwoju naszego regionu – zachęcają organizatorzy konkursu.

Kandydatów do nagrody „Marka-Śląskie” mogą zgłaszać jednostki samorządu terytorialnego, samorządy zawodowe, gospodarcze, wyższe uczelnie, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe, pożytku publicznego, fundacje oraz redakcje prasy, radia i telewizji. Podmioty mają również prawo same zgłosić swoją kandydaturę (oprócz kategorii Osobowość Roku). Udział w konkursie jest bezpłatny.

Wnioski wraz z odpowiednimi załącznikami należy przesłać do 30 czerwca wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: markaslaskie@riph.com.pl (tylko wyjątkowo można przesyłać pocztą tradycyjną na pendrivie na adres Biura Kapituły Konkursu: Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach, ul. Zwycięstwa 36, 44-100 Gliwice).

Wnioski oraz załączniki są do pobrania na stronie RIPH w zakładce „Marka -Śląskie”.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.riph.com.pl, uzyskać pod numerem telefonu 32/231-99-79 lub e-mailem, pisząc na markaslaskie@riph.com.pl.

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.