Rakiety w dłoń! Korty przy ul. Kosynierów zapraszają

2024-05-13

Chcecie poczuć się jak Iga Świątek? Formy sportowej nie buduje się z dnia na dzień. Trzeba ćwiczyć. Mamy dobre wieści – korty tenisowe przy ul. Kosynierów 6 rozpoczęły sezon – zachęca Urząd Miejski. 

Nic tak nie poprawia kondycji i samopoczucia, jak aktywność na świeżym powietrzu. Jedną z możliwości podniesienia formy jest gra w tenisa ziemnego. Miejski Zarząd Usług Komunalnych zaprasza na korty tenisowe przy ul. Kosynierów 6. Sezon potrwa tam do 31 października. 

Korty tenisowe dostępne są od poniedziałku do niedzieli w godz. od 8.00 do 22.00. Zarówno na amatorów, jak i zawodowców czekają cztery korty do gry i jeden kort treningowy. Wszystkie mają specjalną nawierzchnię mączkową. Dla widzów dostępna jest trybuna przy głównym korcie, są też szatnie: damska i męska, odnowione toalety, a dla zmotoryzowanych graczy – parking.
Więcej informacji o obiekcie i cenach można znaleźć na stronie internetowej mzuk.gliwice.pl w zakładce Korty tenisowe. 

Fot. Materiały MZUK w Gliwicach

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.