OglądajMY mecze Polaków w strefie kibica PreZero Areny Gliwice

2024-06-14

Startuje Euro!!! Bądźmy razem podczas meczów Biało-Czerwonych w oficjalnej strefie kibica Euro 2024 na placu głównym PreZero Areny Gliwice – 16 czerwca od godz. 15.00, 21 czerwca od godz. 18.00 i 25 czerwca od godz. 18.00. Wstęp wolny! – informuje Urząd Miejski.

Jak deklarują organizatorzy, w strefie kibica każdy znajdzie coś dla siebie. Smakosze będą mogli się delektować m.in. soczystymi kiełbasami z grilla. Nie zapomniano również o najmłodszych – przygotowano specjalne animacje i zabawy, które umilą czas dzieciom, pozwalając rodzicom w pełni się cieszyć atmosferą kibicowania. 

– To doskonała okazja, aby poczuć jedność i wspólną radość z dopingowania naszej reprezentacji. Przyjdź, zabierz rodzinę i znajomych, i dołącz do nas, by razem tworzyć niezapomniane wspomnienia w strefie kibica! – zachęca PreZero Arena Gliwice.

Fot. Freepik

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.