NANGA zagra w Cechowni

2024-02-01

Muzyczna mieszanka stylów, charyzmatyczny wokal, a do tego zaangażowane teksty – zespół NANGA już w sobotę 3 lutego wystąpi w gliwickiej Cechowni – informuje Urząd Miejski.

Grupa koncertuje w składzie: Magda Dubrowska (wokal, bas, sampler), Karol Gola (saksofon, flet, klawisze), Maciek Dzierżanowski (perkusja, sampler) oraz Filip Różański (klawisze, sampler, wokal). Muzyków wyróżnia oryginalność i artystyczna różnorodność – stale szukają i sięgają do wielu gatunków, od elektroniki po reggae i jazz.

Debiutancki album zespołu „Cisza w bloku” został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i krytyków – zajął m.in. drugie miejsce w rankingu „Płyta roku 2021” tygodnika „Polityka”. Po dwóch latach NANGA wydała kolejny krążek, zatytułowany „Sport, wojna i miłość”.

Koncert rozpocznie się o godz. 20.00 w Cechowni (ul. Bojkowska 35a). Organizatorami wydarzenia są GCNT CECHOWNIA oraz Stowarzyszenie Nowa Cechownia. Szczegółowe informacje i bilety dostępne są na cechownia-gliwice.pl.
 

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.