mgr Marzena Czarlińska

0000-00-00

O mnie Jestem seksuologiem, w trakcie realizacji Akredytowanego Kursu z Psychoterapii w Katowickim Instytucie Psychoterapii, Trenerem Rozwoju Osobistego. Doświadczenie nabyłam podczas stażu u dr n. med. Heleny Zakliczyńskiej, seksuologa, internisty, psychoterapeuty w Gliwicach, w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Siemianowicach Śląskich. Brałam udział w Spotkaniach Grup Balinta w Krakowie, w Tyskich Warsztatach Seksuologicznych oraz warsztatach bioenergetyki metodą Lowena. W relacji z pacjentem korzystam z wcześniejszych różnorodnych doświadczeń zawodowych. Pracowałam jako opiekunka dziecięca w Domu Małego Dziecka we Wrocławiu, nauczycielka w świetlicy, pielęgniarka w oddziałach chirurgii ogólnej, chirurgii estetycznej i w poradniach wielospecjalistycznych. Mam również doświadczenie w korporacji na stanowisku managerskim. Prowadzę warsztaty rozwojowe, edukację prozdrowotną oraz wykłady dla Studentów III Wieku. Stale poszerzam swoje umiejętności i kompetencje uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W swojej pracy kieruję się całościowym, zintegrowanym postrzeganiem człowieka, jego problemów, zarówno somatycznych jak i psychicznych. Prowadzę terapie indywidualne oraz par. Swoją ofertę kieruję do osób cierpiących z powodu problemów w życiu seksualnym (m. in.: obniżenie libido, brak orgazmu, zaburzenia erekcji, pochwica), doświadczających kryzysu w relacjach partnerskich i rodzinnych, uzależnionych od zachowań seksoholicznych. Pracuję z osobami zainteresowanymi rozwojem osobistym, definiowaniem własnej tożsamości i rozwijaniem kompetencji interpersonalnych, a także z pacjentami w sytuacjach kryzysowych, uwikłanymi w niesatysfakcjonujące związki. Zajmuję się edukacją seksualną dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszam na spotkanie w gabinecie lub online.
Wybrzeże Wojska Polskiego 8/3, Gliwice

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.