Medale dla zawodniczek Najemnika!

2022-09-16

Miniony weekend (10–11 września) był doborowym sprawdzianem umiejętności dla zawodniczek i zawodników kick-boxingu, uczestniczących w organizowanych w Mińsku Mazowieckim Mistrzostwach Polski seniorów i mastersów w formule kick light. Wymagający test przed listopadowymi Mistrzostwami Europy w tureckiej Antalyi sprawnie zaliczyły Natalia Maćkiewicz i Justyna Ciborska, reprezentantki gliwickiego klubu Najemnik rywalizujące o medale w grupie seniorek.
Ustępując jedynie Karolinie Knap z Ninja Academy Warszawa, Natalia Maćkiewicz wywalczyła srebro w kat. 55 kg. Justyna Ciborska zdobyła brąz w kat. powyżej 70 kg, uznając wyższość Hanny Wysockiej z SKF Boksing Zielona Góra i Pauliny Badowskiej z Łaski Klub Sztuk Walki.
Zawodniczki szkoli na co dzień trener Bartłomiej Pawlus.
Natalia Maćkiewicz i Justyna Ciborska z medalami Mistrzostw Polski seniorów i mastersów w formule kick light.

Fot. Najemnik Gliwice / Urząd Miejski

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.