lek. Marzena Malec

0000-00-00

O mnie Asystentka Oddziału Klinicznego Ginekologii i Położnictwa Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej. Od czwartego roku studiów związana z ginekologią. Jej główne zainteresowania to perinatologia, obrazowanie USG w położnictwie, uroginekologia i ginekologia estetyczna. Prowadzi ciążę od początku do jej rozwiązania i zapewnia kontynuację leczenia również po jej rozwiązaniu. Zajmuje się rekonstrukcją dna miednicy w przypadku obniżenia i wypadania narządu rodnego, nietrzymania moczu oraz zaburzeń seksualnych wykorzystując klasyczne metody operacyjne oraz najnowsze osiągnięcia medycyny (HIFU, Laser frakcyjny, komórki macierzyste CD34, osocze bogatopłytkowe, fibryna bogotopłytkowa). Wykonuje zabiegi plastyczne w okolicy krocza i narządu rodnego takie jak hymenotomia, hymenoplastyka, hodoplastyka, powiększanie punktu G, plastyka warg sromowych.
Piwna 17A
Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.