Kulturalny rozkład jazdy: 2 – 4 lutego 2024

2024-02-02

Luty rozpoczynamy z przytupem! Prywatka w Bojkowie, Ostatki z Eleganzą, nowy cykl wykładów w Muzeum – to tylko niektóre z naszych kulturalnych propozycji. Zobaczcie, co jeszcze będzie działo się w mieście – zachęca Urząd Miejski.

Piątek 2 lutego 

  • Stacja Artystyczna Rynek (Rynek 4–5) zaprasza na wernisaż wystawy „Nasze Gliwice”, na której prezentowane będą prace Stowarzyszenia Artystycznego Faun-Art. Początek o godz. 18.30, wstęp wolny.

Sobota 3 lutego

  •  O godz. 12.00 w Willi Caro (ul. Dolnych Wałów 8a) Dariusz Klejnowski-Różycki wygłosi wykład „Jak powstaje ikona? Specyfika ikony w sztuce sakralnej”. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.
  • O godz. 18.00 w Stacji Artystycznej Rynek zabrzmi koncert karnawałowy „Piosenka przypomni ci”. Wystąpią artyści formacji W objęciach tanga – Anna Psiuk-Maksymowicz i Ersad Kamiński.
  • Koncert „Tribute Polskich Zmarłych Artystów” w wykonaniu grupy SD Music Project rozpocznie się o godz. 19.00 na Scenie Bojków (ul. Parkowa 5).
  • W Cechowni (ul. Bojkowska 35a) zagra zespół NANGA. Początek koncertu o godz. 20.00.

Niedziela 4 lutego

  • Na deskach Teatru Miejskiego w Gliwicach o godz. 18.00 będzie można zobaczyć „Szalone nożyczki”. W trakcie spektaklu o zajęcia dla dzieci w wieku od 4 do 11 lat zadba Teatralna Opiekunka (obowiązują zapisy: tel. 32/230 49 68 lub 32/232 13 39, e-mail: bow@teatr.gliwice.pl).

Ilustracja: Urząd Miejski

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.