Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

2020-12-16

KWydział kryminalny I komisariatu prowadzi postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała mężczyzny – do czynu tego doszło 8 października w markecie przy ul. Kozielskiej w Gliwicach. W trakcie prowadzonego postępowania, na podstawie analizy zabezpieczonego zapisu sklepowego monitoringu, ustalono, że sprawcą jest nieznany mężczyzna, którego wizerunek publikuje Policja.

Osoby znające tożsamość sprawcy proszone są o kontakt z I Komisariatem Policji w Gliwicach przy ulicy Kościelnej 2, tel. 347 859 01 00, bezpośrednio z prowadzącym postępowanie asp. szt. Grzegorzem Borawskim, tel. 47 859 01 22, e-mail: grzegorz.borawski@gliwice.ka.policja.gov.pl . Informującym gwarantowana jest anonimowość – nikt nie będzie dopytywany ani w żaden sposób niepokojony. 

Fot. Materiały gliwickiej Policji

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.