Komunikat Policji w sprawie ekshibicjonisty

2020-10-29

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach prowadzi (etap końcowy) postępowanie w sprawie prezentowania małoletnim w Gliwicach Brzezince - w okolicy placu zabaw i szkoły - wykonania innej czynności seksualnej, do jakich to zdarzeń miało dochodzić w lipcu i sierpniu tego roku. Referent sprawy zwraca się jeszcze z prośbą do rodziców i opiekunów, którzy być może nie zgłosili przypadku skrzywdzenia ich dzieci Policji, o niewahanie się i złożenie zawiadomienia. 

Osoby posiadające wiedzę w przedmiotowej sprawie Policja prosi o kontakt pod numerem tel. 47 8592154 lub końcówka 280 albo na adres e-mail: kryminalny@gliwice.ka.policja.gov.pl

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.