Kolizja w centrum, w samo południe

2020-10-19

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych i koparko-ładowarki doszło 15 X o godz. 12.00 na skrzyżowaniu ulic Zwycięstwa i Wyszyńskiego To efekt zwykłego błędu ludzkiego, który w wielu przypadkach kończy się tragedią… tym razem skończyło się na siniakach i stratach materialnych - informuje Policja.

O kolizji Policja informuje, aby uzmysłowić, czym skutkuje jazda na pamięć. W tym przypadku ewidentnie zawiniła 40-letnia kobieta kierująca volkswagenem.

Policja apeluje o rozwagę. Kierowanie pojazdem nie może być czynnością rutynową. Jeśli zauważacie u siebie przekonanie o omnipotencji za kierownicą – to powinien być sygnał alarmowy!

Rutyna za kółkiem, jazda na pamięć, rozmowy telefoniczne w czasie jazdy i oczywiście zbyt duża prędkość skutkują tragicznymi wypadkami. 

Fot. Materiały Policji

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.