Jakub Katana w Kadrze Narodowej Juniorów w pływaniu

2023-05-19

Reprezentant Klubu Pływackiego „Sikret” Gliwice – Jakub Katana otrzymał powołanie do Reprezentacji Polski Kadry Narodowej Juniorów w pływaniu. Gliwiczanin będzie reprezentował biało-czerwone barwy podczas dwóch międzynarodowych zawodów – V4 Olympic Hopes Meet (Wielomeczu Nadziei Olimpijskich) oraz EYOF (Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy). Pierwsza z imprez odbędzie się już w najbliższy weekend w Gliwicach! – informuje Urząd Miejski.

Kibicować Kubie będzie można w sobotę i niedzielę 20–21 maja na Krytej Pływalni Olimpijczyk przy ul. Oriona 120, gdzie rozegrany zostanie Wielomecz Nadziei Olimpijskich.

Kolejny start w biało-czerwonych barwach gliwiczanin zaliczy podczas zawodów EYOF (Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy), które odbędą się 23–29 lipca w słoweńskim Mariborze.

Kubie oraz jego trenerowi Michałowi Matuszewskiemu, serdecznie gratulujemy nominacji i trzymamy kciuki za wysokie miejsca na podium!

Fot. Urząd Miejski

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.