Garażówka na Krakowskim

2023-05-19

Na placu Krakowskim znów pojawią się stoiska z różnorodnym asortymentem. Tradycyjnie w trzecią niedzielę miesiąca będzie można sprzedać to, co nie jest nam już potrzebne lub kupić interesujące przedmioty, których inni już nie używają. Najbliższa wyprzedaż garażowa organizowana przez Radę Dzielnicy Śródmieście odbędzie się 21 maja w godz. od 8.00 do 13.00.

Garażówka to okazja, by kupić coś nietuzinkowego w dobrej cenie lub pozbyć się zbędnych rzeczy, które gromadzą się w naszych szafach, piwnicach, garażach i na strychach. Wydarzenie odbywa się w trzecią niedzielę miesiąca od kwietnia do października. Sprzedać można wszystko: książki, zabawki, narzędzia, ozdoby, sprzęt elektroniczny, dzieła sztuki, ubrania oraz wiele innych przedmiotów – od śrubek po antyki. Wyjątkiem są przedmioty niebezpieczne (np. petardy), niedopuszczone do sprzedaży, wymagające koncesji (np. alkohol, wyroby tytoniowe) oraz rzeczy, których posiadanie jest niezgodne z prawem. Nie można też sprzedawać towarów w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Każdy za symboliczną opłatą w wysokości 2 zł, może rozstawić swoje stoisko.

Fot. Materiały organizatora

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.