Futsalowa „Akcja Szkoła”

2022-12-24

Już prawie 1000 gliwickich uczniów miało okazję spotkać się z drużyną Piasta Gliwice Futsal. Mistrzowie Polski Fogo Futsal Ekstraklasy promują w ten sposób aktywność fizyczną i piłkę nożną halową wśród najmłodszych. Do tej pory odwiedzili pięć gliwickich podstawówek - informuje Urząd Miejski.

„Akcja Szkoła” to możliwość wspólnej gry z idolami, zadawania im wszelkich pytań w kwestii futsalu i rozwoju kariery zawodniczej, a także zdobycia autografów. – Podczas odwiedzin wykonujemy też profesjonalne zdjęcia, które są świetną pamiątką dla dzieci i szkół. Dzieciaki otrzymują dodatkowo zaproszenia na mecze Piasta Gliwice Futsal w hali Arena Gliwice, w której drużyna trenuje na co dzień i gra – podkreśla Robert Dziacko z Piasta Gliwice Futsal.
Do tej pory zawodnicy spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1, SP nr 4, SP nr 5, Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 i SP nr 13.
– Frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! – mówi Robert Dziacko. – Mamy nadzieję, że „Akcja Szkoła” odbije się szerokim echem i na długo zagości w grafiku wydarzeń każdej gliwickiej podstawówki. Chcielibyśmy, żeby dzięki niej dzieciaki zadomowiły się w Arenie Gliwice i dopingowały mistrzów podczas meczów w hali – dodaje.


Fot. urząd Miejski

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.