Będzie kolorowo i smacznie

2023-11-17

Muzyka, taniec, śpiew, mnóstwo kolorów i rozmaitych potraw – jednym słowem: Gliwicki Tygiel Kultur i Smaków. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się dziś, 17 listopada w Centrum Handlowym FORUM (ul. Lipowa 1) – informuje Urząd Miejski.

Od godz. 16.00 będzie można odkrywać bogactwo różnorodnych kultur i smaków. Przy scenie głównej FORUM odbędą się wielojęzyczne, kolorowe występy artystyczne, którym towarzyszyć będą śpiewy i tańce w rytm muzyki etnicznej. A to nie wszystko! Gliwicki Tygiel Kultur i Smaków to również prawdziwa uczta dla podniebienia. Wszyscy, którzy odwiedzą Centrum Handlowe FORUM, będą mieli szansę skosztować oryginalnych specjałów kuchni romskiej, śląskiej i niemieckiej. Tu każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie!

Gliwicki Tygiel Kultur i Smaków odbędzie się już po raz ósmy. Jak co roku będzie okazją nie tylko do poznania różnorodności naszych sąsiadów, ale także szansą na odkrywanie nowych tradycji i smaków. W trakcie imprezy zostanie również ogłoszony zwycięzca konkursu plastycznego „Romskie Bajanie”.

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.