Będzie bezpieczniej

2022-09-26

W poniedziałek 26 września w dzielnicy Sośnica – u zbiegu ul. Pogodnej i Przyszłości – ruszy budowa wyniesionego skrzyżowania. To jeden z elementów uspokojenia ruchu – przydatny, kiedy kierowcy nie respektują ograniczenia prędkości - informuje Urząd Miejski.
Prace prowadzone będą przy połówkowym zajęciu ul. Przyszłości i potrwają do listopada. – Na realizację zadania pozyskano dofinansowanie z Wojewódzkiego Ośrodka Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Katowicach – informuje Zarząd Dróg Miejskich. Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A.

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.