Arena Gliwice i Piast Gliwice łączą siły

2022-09-20

W piątek Piast Gliwice i Arena Gliwice podpisały kolejną umowę o współpracy. To dwie bardzo mocne wizytówki miasta. Obydwa podmioty łączą potencjał, aby podejmować kolejne inicjatywy służące wspólnej promocji – informuje Urząd Miejski.

Porozumienie to dowód dobrej współpracy i szansa na zwiększenie potencjału wizerunkowego zarówno utytułowanego ekstraklasowego Piasta, jak i jednej z największych aren widowiskowo-sportowych w Polsce.

  W pojedynkę stać nas na wiele, ale dzięki synergii potencjału obu firm osiągniemy jeszcze więcej. Cieszymy się z przedłużenia porozumienia. Jestem przekonany, że nie tylko poprzez wzajemną promocję i wspólną komunikację, ale i przez działania kampanijne i eventowe uda nam się uzyskać wymierne korzyści dla Gliwic i regionu – powiedział Grzegorz Bednarski, prezes Piasta Gliwice.

Ekstraklasowy klub to ważna marka miasta, dlatego cieszymy się, że będziemy mogli być obecni ze swoją ofertą podczas spotkań rozgrywanych na stadionie przy Okrzei. Oczywiście my oferujemy wsparcie wizerunku klubu podczas wydarzeń, które organizujemy, co finalnie przyczynia się do jeszcze większej promocji miasta Gliwice – mówi Marcin Gawron, wiceprezes Areny Gliwice.

Na mocy porozumienia Piast i Arena będą mogli prowadzić wspólne działania promocyjne i marketingowe. O imprezach w Arenie Gliwice będzie teraz głośniej na miejskim stadionie podczas meczów PKO BP Ekstraklasy. Z kolei na nośnikach promocyjnych Areny swoje miejsce znajdą informacje o meczach i dokonaniach Piasta. Dodajmy, że oba obiekty są gospodarzem wyjątkowych wydarzeń sportowych oraz imprez kulturalnych, podczas których tysiące widzów mają okazję przeżywania niepowtarzalnych emocji.

Na zdjęciu: Grzegorz Bednarski i Marcin Gawron 

Fot. Materiały Areny Gliwice / Urząd Miejski

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. dent. Patrycja Wojtasińska-Chebel, ortodonta, stomatolog

Rewelacyjny przyjazny pacjentowi i kompetentny lekarz. Ja i przede wszystkim syn jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów leczenia.

dr n. med. Agnieszka Kolaszko, kardiolog

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, rzeczowa, empatyczna . Wizyta była szczegółowa, w miłej atmosferze. 

dr n. med. Dymitr Żaworonkow, chirurg

Lekarz bardzo sympatyczny i zaangażowany. Szybka i skuteczna diagnoza, zabieg praktycznie bezbolesny 

dr n. med. Adrian Smędowski, okulista

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor uprzejmie i bez pośpiechu udzielił mi wskazówek oraz odpowiedzi na moje pytania. Zasugerował dalsze postępowanie.

Wojciech Latos, gastrolog

Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, zna się na rzeczy, potrafi słuchać i nie spieszy się. Zawsze pełna poczekalnia pacjentów tylko potwierdza moją opinię. Polecam Pana doktora, bardzo mi pomógł.