Z ostatniej chwili

Zwrot pieniędzy za zakupy czyli cashback

2018-08-27 11:28:39 informacje
img

Zwrot pieniędzy za zakupy czyli cashback

Były programy lojalnościowe, teraz popularny jest cashback. To nowatorski sposób na zakupy, z którego korzysta w Polsce coraz więcej osób. Rośnie cały czas także liczba sklepów, w których możemy kupować towary.
Cashback to usługa, która umożliwia otrzymywanie zwrotu pieniędzy za zakupy online oraz zniżki i rabaty na towary i usługi. Pieniądze zwracane są w formie przelewu na konto bankowe klienta lub na konto PayPal. Tym samym odchodzi się coraz częściej od punktów i kart lojalnościowych.
Przykład? Klient kupuje produkt za 300 zł o cashbacku na poziomie 4% i dodatkowym rabacie 15%. W rzeczywistości zapłaci za niego 255 zł, a dodatkowo otrzyma ok. 8 zł Cashback, który wróci na jego rachunek bankowy. System sam dokona rozliczenia.
Partnerzy programu cashback to większość internetowych platform sprzedażowych, banki, linie lotnicze, operatorzy komórkowi oraz dostawcy cyfrowych platform TV. 
W Polsce cashback dopiero „raczkuje”. Za to w Europie jest już bardzo popularny, szczególnie w Wielkiej Brytanii i Niemczech. 

[newsrm.tv]

Page generated in 0.0226 seconds.