Z ostatniej chwili

Wstrzymane porady w okienku górniczym

2020-05-04 10:07:18 informacje
img

Od 4 maja w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych klienci będą mogli osobiście załatwić swoje sprawy. Ze względów bezpieczeństwa obecnie nie ma możliwości uruchomienia „Okienka górniczego” w chorzowskim ZUS.
Punkt konsultacyjny dla górników i ich rodzin, czyli tzw. okienko górnicze, na stałe wpisał się w działalność tej placówki. W tym roku porady odbywały się w każdy pierwszy roboczy poniedziałek miesiąca. 
- W tym miesiącu spotkanie w ramach „okienka górniczego”, zgodnie z harmonogramem, miałoby się odbyć  4 maja. Ze względów bezpieczeństwa i mając na uwadze zdrowie naszych klientów oraz pracowników, nie może się ono odbyć. Zorganizowanie takiego punktu porad w dotychczasowej formie jest w tym momencie niemożliwe. Konsultacje są wstrzymane aż do odwołania  - informuje Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego. 
Okienko górnicze to ponadstandardowa forma konsultacji, oferowana przez Oddział ZUS w Chorzowie. Korzystały z niej osoby zainteresowane tematyką emerytur górniczych.
- Dla wszystkich naszych klientów, także z branży górniczej, do dyspozycji pozostają stanowiska obsługi klientów, czynne od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach funkcjonowania  - dodaje rzeczniczka.
O wznowieniu konsultacji w ramach „okienka górniczego” informacja zostanie podana z odpowiednim wyprzedzeniem.

Page generated in 0.0141 seconds.