Z ostatniej chwili

Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

2019-03-22 10:19:17 informacje
img

Wydział Kryminalny I KP w Gliwicach prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży, do jakiej doszło 26 lutego w przedszkolu przy ul. Górnych Wałów w Gliwicach. Nieustalony mężczyzna przyszedł przetkać rury, a wykorzystał nieuwagę personelu i przywłaszczył sobie portfel oraz portmonetkę - informuje gliwicka Policja.
Wraz z portfelem i portmonetką sprawca skradł dowód osobisty, kartę NFZ, legitymację nauczycielską, kartę zniżkową do jednego ze sklepów, pendrive’a oraz pieniądze w kwocie 330 zł.
Na podstawie nagrań monitoringu oraz zeznań świadków ustalono, że mężczyzna ubrany był w odzież roboczą koloru niebieskiego bądź granatowego, czapkę z daszkiem z napisem „Nike”, kurtkę koloru niebiesko-granatowo-czerwonego (na jednych nagraniach jest to kolor
czerwony na innych – różowy), żółtą kamizelkę odblaskową. Nosił też okulary korekcyjne, miał zarost w postaci wąsa, ciemne włosy (wg świadka – siwe), wzrost około 175 cm, wiek ok. 50-60 lat, średnią budowę ciała oraz zaniedbane uzębienie.
Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy Policja prosi kierować bezpośrednio do prowadzącego postępowanie asp. sztab. Dariusza Molatty, tel. 32 68 00136, e-mail dariusz.molatta@gliwice.ka.policja.gov.pl.
Osobom informującym Policja  gwarantuje anonimowość.

Page generated in 0.0106 seconds.